Arash Taher Fa En

تبدیل ابری

از اونجا که من معمولا در فواصل زمانی‌ کم سیستم عامل رو عوض می‌کنم، و همینطور به دلیل اینکه از شلوغ کردن محیط با نصب برنامه‌های مختلف چندان خوشم نمیاد، یکی‌ از معضلاتی که هر از چند گاهی باهاش روبرو میشم، برخورد با فرمت‌هایی‌ است که نیاز به یک برنامه خاص دارند.

این موضوع خود مکافاتی است : پیدا کردن برنامه مناسب، پیدا کردن لینک، دانلود برنامه با این وانفسای محدودیت در سرعت و حجم و ... علاوه بر اینها، گاهی اوقات در شرایطی گیر می‌کنید که اصولاً امکان نصب برنامه بر روی سیستم براتون وجود نداره.

در چنین وضعیتی، یکی‌ از سایت‌هایی‌ که چندین بار بهم کمک کرده سایت Could Convert بوده. طرز کار سایت بسیار ساده است : فایل خودتون رو آپلود می‌کنید، به هر فرمتی که خواستید تبدیلش می‌کنید ( برای مثل djvu به pdf )، و سپس فایل تبدیل شده رو به سادگی‌ دانلود می‌کنید، و یا اگر خواستید، به جای دانلود، اون رو در Dropbox یا GoogleDrive خودتون ذخیره می‌کنید. سایت به شکل موثری ساده طراحی شده که در نتیجه کار باهاش رو روان و بی‌ دردسر می‌کنه.

در کنار همه خوبی‌‌ها مشکلاتی هم داره. مثلا امکان فشرده سازی فایل قبل از دریافت رو به آدم نمیده. ( pdf رو نمیتونید قبل از دانلود فشرده کنید )

در کل پیشنهاد می‌کنم یه نگاهی‌ بندازید و bookmark کنیدش، یه روزی، یه جایی‌ به دردتون می‌خوره.

Fork me on GitHub